Jako Instytut oferujemy szkolenia zarówno instytucjom, jak i osobom prywatnym.

 

Szkolenie z Biochemii dr Schuesslera - dla kogo jest ta oferta?

Skorzystaj, jeśli jesteś m.in.:

 • naturoterapeutą
 • zielarzem - fitoterapeutą
 • farmaceutą
 • homeopatą
 • dietetykiem
 • fizjoterapeutą
 • lekarzem
 • osteopatą
 • zainteresowana/y zgłębieniem tematu oraz skutecznym korzystaniem z soli dr Schuesslera

 

 

Już we wrześniu 2O24r. Szkolenie dla profesjonalistów z Biochemii dr Schuesslera, Edycja 7. - szczegóły w zakładce AKTUALNOŚCI.

REFLEKSJE NIEKTÓRYCH UCZESTNIKÓW PO SZKOLENIU:

"Niespotykane jest, żeby wykładowca ujął w swoich wykładach tyle wartościowych informacji, które świadczą o wysokim poziomie świadomości i trosce o kursantów. Dla mnie to zaszczyt być na Pani kursie dla profesjonalistów, dotyczącym stosowania Soli Schuesslera". Aneta W.

 

"Jestem Pani wdzięczna, że mogę uczestniczyć w szkoleniu. Jest Pani dla mnie ‘słonecznym nauczycielem’, a sole Schuesslera drogą do głębszych warstw mojej psychiki, ciała i jeszcze głębiej DUCHA". Elżbieta G.

 

"Dziękuję Ci za przekazaną SERCEM wiedzę i warszawskie spotkanie. Dwumiesięczna podróż z Tobą była cudem wynoszącym na nowe poziomy świadomości". Katarzyna I.

 

"Przy okazji podzielę się moim ostatnim doświadczeniem z ‘schuesslerowania’.
Osoba po covidzie nie mogła dojść do siebie, trzy mocne serie antybiotyków, przez miesiąc przyjmowanie zastrzyków przeciwzakrzepowych. Zdiagnozowana autoagresja i Hashimoto.
Zaproponowałam jej na odtrucie mieszankę na oczyszczenie krwi – z przepisu z naszego kursu. Po tygodniu ustąpiły bóle głowy, które miała od kilku lat. Po dwóch miesiącach – zadzwoniła, że zrobiła badania krwi i wszystkie wyniki ma idealne! Nawet nie brała soli pod tarczycę.
Byłam w szoku! Serce rośnie jak widać takie efekty. Polecam sole wszystkim znajomym i mniej znajomym :)". Justyna R.

 

"Po pierwsze, podobnie jak wszyscy uczestnicy szkolenia chciałbym podziękować za Pani ogromną wiedzę i wkładane Serce, które towarzyszą Pani wystąpieniom. Jeszcze nikt tak jasno i przejrzyście nie poprowadził wykładu z tematu fizyki kwantowej. Jestem pod ogromnym wrażeniem...
Chciałbym na zakończenie tego cyklu podziękować Pani, za tę cudowną podróż na ‘ciemną stronę księżyca’, gdyż funkcje biochemiczne człowieka są dla nas ludzi podpartych tylko anatomicznym zrozumieniem człowieka innym światem. Dziękuję za ogrom przekazanej wiedzy, inspiracje do dalszego kształcenia się i poszerzania horyzontów wiedzy.
Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tym przekazie". Marek M.

 

   

Szkolenie specjalistyczne: "Biochemia dr Schuesslera - sole podstawowe i dodatkowe".

Dedykowane jest pracownikom aptek, firm farmaceutycznych, terapeutom, osobom pracującym w obszarze wellness.Obejmuje 60 godzin zegarowych.

 

W programie:

 1. Podstawy i rozwój biochemii dr Schuesslera.
 2. Znaczenie minerałów w ludzkim organizmie.
 3. 36 soli dr Schuesslera - działanie na płaszczyźnie fizycznej i psychicznej.
 4. Zewnętrzne stosowanie soli (maści, kąpiele, okłady)
 5. Analiza twarzy.
 6. Propozycje gotowych receptur w poszczególnych jednostkach chorobowych.

Instytucja szkoleniowa wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych po nr ewidencyjnym: 2.02/00223/2020